W Dworze w Tomaszowicach mamy dużo możliwości by zorganizować, zaręczyny, ślub i wesele według Twojego pomysłu.
Mamy już 30 lat doświadczeń w organizacji takich wydarzeń. Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami, którzy wspólnie z Tobą profesjonalnie przygotują Twoje wyjątkowe wydarzenie.

Celebruj z nami początek
Twojej nowej drogi życia.

Wiemy, jak sprawić by ten wyjątkowy dzień na zawsze został w Waszej pamięci. Mamy przepis na udane wesele i możemy je zrobić dla Ciebie. Nasza recepta jest bardzo prosta. Ty wyznaczasz ramy, a my wypełniamy je treścią. Poznaj nasze możliwości.

A jeśli już wiesz, że chcesz zorganizować swoje wydarzenie w Dworze w Tomaszowicach to zapoznaj się z naszą ofertą.

Odkryj nasze miejsca

Na terenie Dworu w Tomaszowicach jest wiele miejsc, w których możemy zorganizować Twoje przyjęcie. Do wyboru mamy trzy niezależne obiekty: Oranżerię, Galerię Panorama oraz restaurację Nowy Spichlerz. A jeśli marzysz o przyjęciu w innej scenerii, to skorzystaj z naszego pięknego parku i altan.

Zinar Castle

ZAKOCHAJ SIĘ
więcej

Dwór w Tomaszowicach

DOŚWIADCZAJ
więcej

Zabytkowa Baszta

ODKRYJ
więcej

Ślub w plenerze

celebruj
więcej

TO MY WAM DZIĘKUJEMY

Jesteśmy dumni, że mogliśmy was gościć

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Dziękujemy za bardzo miłą obsługę, super atmosferę w tym wyjątkowym dla nas dniu. Jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy właśnie do Was."

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Maciej Kot

Sala (oranżeria) wyglądała zjawiskowo, a park wokół zachęcał do spacerów na świeżym powietrzu. Goście byli zachwyceni pysznym jedzeniem, salą oraz obsługą Do tego 50 m od sali wynajęliśmy pokoje, które okazały się spełnić oczekiwania nasze i gości. Cały proces był przyjemnością, a nie stresującym obowiązkiem"

Wesele… A ponadto?

Ponad to możemy zrobić plan noclegów dla Waszych gości, przygotować przyjęcia przed i po weselu, zorganizować opiekę i animacje dla dzieci, udekorować salę i zadbać o każdy element wydarzenia. Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić.

Zorganizuj wesele w Dworze w Tomaszowicach

NASI SPECJALIŚCI POMOGĄ W ORGANIZACJI TWOJEGO WESELA

ZR HOTELE

Ul. Jodłowa 13
30-251 Kraków