Zinar Castle - najnowszy obiekt Grupy ZR Hotele

Wzgórze Zamkowe

Modernizacja Zinar Castle, czyli dawnego Zamku w Przegorzałach dobiegła końca. W hotelu mieszczą się 34 pokoje, w tym wyjątkowe apartamenty, dwupoziomowa restauracja, a także sala balowa z tarasami widokowymi oraz spa z gabinetami masażu (Q2 2024).

Wzgórze Zamkowe

Wigilie firmowe

Znaczenie wigilii firmowej jest często niedoceniane, a jej organizacja pomijana. Jednakże, takie spotkanie może przynieść sporo korzyści, zarówno firmie jak i pracownikom. Jest to świetny czas, aby w sympatycznej atmosferze podsumować cały rok wytężonej pracy, podkreślić wartości obowiązujące w firmie, wyrazić podziękowania pracownikom, lepiej się poznać czy po prostu dobrze się bawić.
Zatem, jeśli chcecie Państwo zorganizować wigilię firmową z pysznym, świątecznym jedzeniem, gdzie naprawdę czuć świąteczną atmosferę, zapoznajcie się z naszą specjalną wigilijną ofertą. 

Hotel Przyjazny Rodzinie

Dwór w Tomaszowicach

W 2020 roku Dwór w Tomaszowicach przystąpił do ogólnopolskiej kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie, dostosowując swoje usługi do kryteriów certyfikacji HPR. Następnie pozytywnie przeszedł audyt, otrzymując 95/100 punktów i jest gotowy na przyjęcie rodzin z dziećmi, które chcą odpocząć w komfortowych warunkach.

Dwór w Tomaszowicach

ZR HOTELE

Ul. Jodłowa 13
30-251 Kraków