Wzgórze Zamkowe

ZIYAD RESTAURACJA

Wzgórze Zamkowe

ZIYAD Restauracja w nowym, zmodernizowanych wnętrzach Zinar Castle znajduje się na dwóch poziomach z bezpośrednim wejściem na tarasy i arkady z których rozpościera się panoramiczny widok na Kraków, Tatry oraz Wisłę.

Wzgórze Zamkowe

Tarasy i arkady widokowe

Wzgórze Zamkowe

Ulubione miejsce gości, którzy doceniają piękne widoki na panoramę Wisły i pasma Beskidów. Tarasy i arkady to nieodłączna część Restauracji ZIYAD i Zinar Castle. Można z nich podziwiać spektakularne zachody słońca, delektując się wyśmienitymi daniami.

Dwór w Tomaszowicach

Nowy Spichlerz

Dwór w Tomaszowicach

Restauracja Nowy Spichlerz znajduje się w XIX wiecznym spichlerzu, w parku na terenie Dworu w Tomaszowicach i słynie z tradycyjnej kuchni z nowoczesnym twistem. To miejsce przyciąga gości, którzy lubią spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi w nieformalnej atmosferze, w kameralnych wnętrzach restauracji lub na zewnątrz na tarasie, w ogrodzie na leżakach i hamakach.

Catering w wybranym przez Ciebie miejscu

Jako specjaliści od gastronomii z 34-letnim doświadczeniem, chętnie dowieziemy nasze najlepsze potrawy do miejsca Twojej imprezy i zapewnimy Ci profesjonalna obsługę. Zamów u nas!

Przekąski, przerwa kawowa, koktajl

w Twojej firmie

Przyjęcie okolicznościowe

w Twoim domu

Z czystym sercem możemy polecić

Przygotowane potrawy były wysokiej klasy jakości, schludnie i elegancko podane. Profesjonalna i uprzejma obsługa sprawiła, że wszystkie serwowane dania smakowały gościom jeszcze bardziej. Dzięki dużej elastyczności i wrażliwości na nasze potrzeby, współpraca przebiegła w miłej atmosferze.

Telewizja TVN Sp. z o.o.

Catering był jak zwykle znakomity

Przedsięwzięcie odwiedziło więcej niż 300 osób. Catering był jak zwykle znakomity, przygotowany z niezwykłą starannością, dbałością o szczegóły, najwyższym profesjonalizmem i wykonanym należycie.

Konsulat Generalny Ukrainy w Krakowie

Catering dla Urzędu Miasta Krakowa

Firma wykonała usługę cateringową dla Gmina Miejska Kraków dla 150 osób podczas konferencji „Edukuj zdrowo – żywienie w placówkach nauczania i wychowania”. Usługa została wykonana należycie, na zadowalającym poziomie.

Urząd Miasta Krakowa

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie

Zarówno jakość obsługi jak i samo jedzenie spełniły nasze oczekiwania. Z usługi cateringu Dwór w Tomaszowicach będziemy jeszcze z pewnością korzystać w przyszłości.

Porsche Centrum Kraków

ZR HOTELE

Ul. Jodłowa 13
30-251 Kraków