Wzgórze Zamkowe

ZINAR CASTLE

Wzgórze Zamkowe

Zinar Castle to najnowszy obiekt grupy ZR Hotele. Hotel, który łączy ponadczasowy design z naturą i historią miejsca. W hotelu mieści się 34 pokoje w pięciogwiazdkowym standardzie, spa z gabinetami masażu (otwarcie Q2 2024), dwupoziomowa restauracja U ZIYADA, sala balowa mieszcząca 200 osób z niepowtarzalnymi tarasami i arkadami, których zwieńczeniem jest zapierający w piersiach widok na panoramę Krakowa, Tatry oraz Wisłę.

Wzgórze Zamkowe

Forest Hotel

Wzgórze Zamkowe

FOREST HOTEL - to czterogwiazdkowy hotel położony w sercu Lasu Wolskiego. Duże, przestronne pokoje zapewniają komfort wypoczynku, a balkony z widokiem na las dają poczucie jeszcze bliższego kontaktu z naturą. Hotel jest blisko centrum Krakowa (5 km od Wawelu) i przyciąga gości, którzy szukają nieoczywistych miejsc dających im przestrzeń, swobodę i spokój.

Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach to kompleks hotelowo - restauracyjny (4 km od Krakowa), który znajduje się w zabytkowym parku. To miejsce powstało z pasji do gościnności i dobrej kuchni, aby dawać gościom odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody, architektury i sztuki.

Wyspa Biskupia w Karlinie

Wyspa Biskupia w Karlinie to teren dawnego folwarku wpisanego do rejestru polskich zabytków i znajduje się 25 km od Morza Bałtyckiego. Wyspa powstała w widłach rzek Parsęty i Radwi. Na jej terenie (22 ha) powstanie nowoczesny kompleks hotelowo-rekreacyjny. Obecnie obiekt jest w trakcie renowacji.

Pałac w Bobrku

Zespół pałacowo – parkowy w Bobrku (8 km od Oświęcimia) zajmuje powierzchnię 24 ha. Na terenie posiadłości znajduje się budynek dawnego pałacu i budynki gospodarcze. Park jest uznany za zabytek przyrody. Obecnie opracowywana jest koncepcja odrestaurowania całego zespołu pałacowo – parkowego oraz zagospodarowania miejsca na kompleks hotelowo – restauracyjny.

ZR HOTELE

Ul. Jodłowa 13
30-251 Kraków