Wzgórze Zamkowe

ZINAR CASTLE

Wzgórze Zamkowe

Zinar Castle  na Wzgórzu Zamkowym to unikalna lokalizacja 5* hotelu w Krakowie, otoczonego naturą w samym sercu Lasu Wolskiego.
Oryginalne wnętrza zamkowe harmonijnie połączono z udogodnieniami charakterystycznymi dla pięciogwiazdkowych hoteli. Projekt wyróżnia się estetyką, intuicją aranżacyjną i dbałością o detale. ZIYAD Restauracja to integralna część i serce Zinar Castle, gdzie arkady restauracji, jak i tarasy sali balowej, dodatkowo serwują gościom niezapomniane widoki na panoramę Krakowa, Tatry i Wisłę.

Wzgórze Zamkowe

Forest Hotel

Wzgórze Zamkowe

FOREST HOTEL - to czterogwiazdkowy hotel położony w sercu Lasu Wolskiego. Duże, przestronne pokoje zapewniają komfort wypoczynku, a balkony z widokiem na las dają poczucie jeszcze bliższego kontaktu z naturą. Hotel jest blisko centrum Krakowa (5 km od Wawelu) i przyciąga gości, którzy szukają nieoczywistych miejsc dających im przestrzeń, swobodę i spokój.

Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach to eventowa destynacja zaledwie 4 km od Krakowa. Miejsce z historycznym zabarwieniem. Plastyczna i klimatyczna przestrzeń obejmująca aż 10 ha terenu zielonego, w które spójnie wkomponowane są 4 niezależne obiekty: Oranżeria, Galeria Panorama, Restauracja Nowy Spichlerz oraz hotel.

Wyspa Biskupia w Karlinie

Wyspa Biskupia w Karlinie to teren dawnego folwarku wpisanego do rejestru polskich zabytków i znajduje się 25 km od Morza Bałtyckiego. Wyspa powstała w widłach rzek Parsęty i Radwi. Na jej terenie (22 ha) powstanie nowoczesny kompleks hotelowo-rekreacyjny. Obecnie obiekt jest w trakcie renowacji.

Pałac w Bobrku

Zespół pałacowo – parkowy w Bobrku (8 km od Oświęcimia) zajmuje powierzchnię 24 ha. Na terenie posiadłości znajduje się budynek dawnego pałacu i budynki gospodarcze. Park jest uznany za zabytek przyrody. Obecnie opracowywana jest koncepcja odrestaurowania całego zespołu pałacowo – parkowego oraz zagospodarowania miejsca na kompleks hotelowo – restauracyjny.

ZR HOTELE

Ul. Jodłowa 13
30-251 Kraków