Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach to kompleks hotelowo - restauracyjny (4 km od Krakowa), który znajduje się w zabytkowym parku. To miejsce powstało z pasji do gościnności i dobrej kuchni, aby dawać gościom odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody, architektury i sztuki.

Wzgórze Zamkowe

Hotel Wolski

Wzgórze Zamkowe

Hotel Wolski położony jest w sercu Lasu Wolskiego, dzięki czemu goście mają tam ciszę, spokój i są w otoczeniu natury. Hotel jest blisko centrum Krakowa (5 km od Wawelu) i przyciąga gości, którzy szukają nieoczywistych miejsc dających im przestrzeń, swobodę i spokój.

Wzgórze Zamkowe

Zamek w Przegorzałach

Wzgórze Zamkowe

Zamek w Przegorzałach to nowy projekt grupy ZR Hotele. Otwarcie jest planowane na wiosnę 2022. Obecnie trwają prace adaptacyjne, aby przekształcić dawne wnętrza na hotel o standardzie 5 gwiazdek. Na terenie zamku będzie restauracja na dwóch poziomach i SPA z basenem.

Wyspa Biskupia w Karlinie

Wyspa Biskupia w Karlinie to teren dawnego folwarku wpisanego do rejestru polskich zabytków i znajduje się zaledwie X km od Morza Bałtyckiego. Wyspa powstała w widłach rzek Parsęty i Radwi; a na jej terenie (22 ha) powstanie kompleks hotelowo – rekreacyjny. Obecnie obiekt jest w trakcie renowacji, a jego otwarcie jest planowane na lato 2021.

Pałac w Bobrku

Zespół pałacowo – parkowy w Bobrku (8 km od Oświęcimia) zajmuje powierzchnię 24 ha. Na terenie posiadłości znajduje się budynek dawnego pałacu i budynki gospodarcze. Park jest uznany za zabytek przyrody. Obecnie opracowywana jest koncepcja odrestaurowania całego zespołu pałacowo – parkowego oraz zagospodarowania miejsca na kompleks hotelowo – restauracyjny.

ZR HOTELE

Ul. Jodłowa 13
30-251 Kraków