Zamek

Zamek

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

od 669 zł/os

Dwór

Dwór

Przestronna sala szkoleniowo-konferencyjna o powierzchni 68 m2 zlokalizowana na parterze w Hotelu Wolskim. Bezpośrednie wejście do sali z dziedzińca hotelu daje duże możliwości organizacyjne. Dodatkowo sala jest połączona klatką schodową prowadzącą bezpośrednio do największej sali konferencyjnej w hotelu – Auli oraz do lobby konferencyjnego, z którego jest wyjście na kameralny taras otoczony lasem. Sala jest w pełni wyposażona w sprzęt multimedialny, w tym nagłośnienie.

od 399 zł/os.

Baszta

Baszta

Kameralna sala o powierzchni 22 m2, zlokalizowana na drugim piętrze Hotelu Wolskiego. Sala jest połączona z klatką schodową prowadzącą bezpośrednio do największej sali konferencyjnej w hotelu – Auli oraz do pozostałych powierzchni szkoleniowych, jak i do lobby konferencyjnego, z którego jest wyjście na taras.

Os 299 zł.os.

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Kameralna sala o powierzchni 22 m2, zlokalizowana na pierwszym piętrze Hotelu Wolskiego. Sala jest połączona z klatką schodową prowadzącą bezpośrednio do największej sali konferencyjnej w hotelu – Auli oraz do pozostałych powierzchni szkoleniowych, jak i do lobby konferencyjnego, z którego jest wyjście na taras.

Zorganizuj z nami Twój wyjątkowy dzień

NASI SPECJALIŚCI POMOGĄ W ORGANIZACJI TWOJEGO WESELA

ZR HOTELE

Ul. Jodłowa 13
30-251 Kraków