Rozpocznij Twoją życiową historię w zabytkowych miejscach w Krakowie.
Początek Waszej bajkowej historii rozpoczyna się w obiektach z duszą.
Zorganizuj niezapomniane wesele w wyjątkowych miejscach.

Wybierz miejsce na Twoje wesele:

Zinar Castle

Zinar Castle

Zinar Castle

Zinar Castle

Zinar Castle

Zinar Castle

Jeśli preferujecie wesele z rozmachem w iście królewskim stylu, to nie ma chyba lepszej destynacji niż Zamek na Wzgórzu, z którego tarasów podziwiać można wspaniałe widoki i rozkoszować się fuzją smaków za sprawą specjalnie przygotowanego menu.

Mariaż historii z nowoczesnością. Wyrafinowane, eleganckie wnętrza, luksusowe materiały, ażurowe konstrukcje i finezyjne zdobienia.
Dwupoziomowa restauracja w pięciogwiazdkowym standardzie o łącznej powierzchni 500 m2 z tarasami i arkadami widokowymi.

Kojące dźwięki harfy, akompaniament kwartetu smyczkowego oraz wnoszące się ku niebu pokazy świetlne – to jedynie preludium do Twojego magicznego wydarzenia.

od 469 zł/os.
max 180 osób

Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach

Kameralny i niezwykle urokliwy XIX-wieczny kompleks dworsko-parkowy, wpisany już na stałe na weselną mapę małopolski, za sprawą 30 lat doświadczenia w organizacji wyjątkowych wydarzeń.
4 samodzielne obiekty (Oranżeria, Galeria Panorama, Spichlerz oraz hotel), 10 ha terenu zielonego, a w tym stary, klimatyczny park oddany do Twojej dyspozycji.

Charakter obiektu dopełnia wszechobecna sztuka, którą podziwiać można na terenie całego kompleksu.

Każde przyjęcie jest zaaranżowane tak, aby nie tylko spełniać, ale przekraczać Wasze oczekiwania.
5 km od granic Krakowa i zaledwie 12 km od Rynku Głównego w Krakowie.

od 399 zł/os.
max 300 osób

Zabytkowa Baszta

Zabytkowa Baszta

Zabytkowa Baszta

Zabytkowa Baszta

Kameralna ceremonia zaślubin na Tarasie z panoramicznym, zapierającym dech w piersiach widokiem na zakole Wisły, a następnie przyjęcie poślubne w klimatycznych wnętrzach zabytkowej Baszty projektu Adolfa Szyszko-Bohusza – czyż nie brzmi jak wesele jak z bajki?

Historyczny obiekt, sięgający swoją genezą pierwszej połowy XX w., kameralność, a jednocześnie elegancja – takie właśnie emblematy zawiera w sobie Willa Odyniec.

Miejsce z historią, duszą i klasą samą w sobie. Modernistyczna bryła o kształcie wieży na 9 ha zalesionego, wapiennego Wzgórza. Sąsiedztwo Zamku dodatkowo podkreśla doniosłość miejsca.

od 299 zł.os.
max 70 osób

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Wyjątkowe i unikalne miejsca na wesele w plenerze

Marzysz o ślubie w lesie, parku, na tarasie widokowym czy dziedzińcu?
Uroczystość w tak urokliwej przestrzeni, bez wątpienia zapadnie w pamięć Wam i Waszym bliskim.
Pamiątkowe fotografie z wesela z pięknym widokiem, w unikalnym otoczeniu w harmonii z naturą, z powodzeniem zastąpić mogą późniejszą sesję ślubną.

Wyczarujemy oryginalny ślub o jakim marzysz! Jesteśmy otwarci na najbardziej wyszukane pomysły i cenimy Twoją kreatywność.
Kreujemy śluby marzeń w pięknych okolicznościach przyrody z zabarwieniem historycznym i nutą artyzmu.

Poznaj niepowtarzalny charakter naszych obiektów pełnych historii, sztuki i natury...

Grupa ZR Hotele

Sztuka

W naszych obiektach znajdziecie wiele miejsc, w których nasi goście mogą podziwiać rzeźby, obrazy i witraże znanych artystów. Pasją właścicieli grupy ZR HOTELE jest sztuka. Jako uznani mecenasi kultury stworzyli w swoich obiektach miejsce spotkań artystów, którzy mogą zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności.

Tereny zielone

Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym gościom idealne warunki do zabawy i odpoczynku. Tereny zielone i cicha okolica oraz doskonałe położenie sprawiają, że w weselnicy znajdą nie tylko doskonałą zabawę, ale również miejsce do odpoczynku. Cisza i spokój pozwalają odetchnąć od zgiełku wielkiego miasta. Świetny dojazd zarówno z Krakowa, jak i okolicznych miejscowości sprawia, że goście weselni mogą skorzystać z okazji zwiedzenia malowniczych okolic Małopolski.

Zabytkowe obiekty

Grupę ZR HOTELE tworzą zabytkowe obiekty, które zostały odrestaurowane przez właścicieli i przywrócone do nowego życia. Nowe przestrzenie zachwycają funkcjonalnością i designem, nie tracąc przy tym swojej historycznej duszy.

Altany

Marzeniem każdej Młodej Pary jest to, aby ich ślub i wesele było oryginalne, zapamiętane przez gości jako niezwykłe... niezwykłe i oryginalne przyjęcie weselne w altanie w zabytkowym parku pozwala to osiągnąć.
Ślub w plenerze to przełamanie tradycji. Wypowiedzenie przysięgi małżeńskiej w otoczeniu drzew i śpiewu ptaków pozwala zrealizować marzenia wielu Młodych Par o ślubie jak z bajki.
Nasze obiekty dają możliwość organizacji takiej ceremonii w zabytkowym parku, urzeka swoim majestatem o każdej porze roku.

Las oraz Park

Jesteśmy odpowiedzią na Twoją potrzebę ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego w niestandardowym wydaniu i wyjątkowych "okolicznościach przyrody" jakim jest las. Obiekty na Wzgórzu Zamkowym, które otacza Las Wolski, to propozycja dla par ceniących bliskość przyrody, leśne krajobrazy i magię drzew.

Panoramiczne widoki na Kraków i Tatry

Tylko na naszych tarasach ceremonia zaślubin z panoramicznym widokiem zapewni Wam królewskie rozpoczęcie Waszego dnia. Wyjątkowy ślub na Wzgórzu Zamkowym z widokiem na panoramę Wisły oraz gór - to tutaj magia rozgościła się na dobre. Spełniamy marzenia i przełamujemy schematy.

Parking

We wszystkich naszych obiektach zapewniamy duży, bezpłatny parking dla gości weselnych.

Zorganizuj z nami Twój wyjątkowy dzień

Jeżeli ciekawi Was jakie mamy dostępne terminy, napiszcie za pośrednictwem formularza obok. Pamiętajcie aby podać preferowane miejsce, zakres dat i spodziewaną liczbę osób.

+48 784 084 000

imprezy@zrhotele.pl

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda

ZR HOTELE

Ul. Jodłowa 13
30-251 Kraków