O nas

ZR hotele i restauracje w zabytkach

Sieć ZR Hotele i Restauracje w zabytkach istnieje od 1990roku. Istotnym elementem unikalnej oferty sieci jest autentyzm zabytkowych obiektów.

W skład sieci wchodzą :

ZIYAD RAOOF – dyplomata, biznesmen, kolekcjoner i mecenas sztuki.

Twórca sieci ZR Hotele i Restauracje w zabytkach. Pełnomocnik Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce.

Urodził się w Kurdystanie Irackim w 1956r. Uzyskał stopień magistra prawa w Moskwie. W Krakowie podjął studia doktoranckie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przedsiębiorca, właściciel sieci hoteli i restauracji. Jest współzałożycielem Kurdyjskiego Centrum Informacji i Dokumentacji oraz prezesem Stowarzyszenia Irackich Demokratów w Polsce. Aktywny społecznie - zasiada w Zarządzie Fundacji Międzynarodowego Centrum Kultury, Fundacji Zdrowia Dziecka oraz Stowarzyszenia Rotunda. We współpracy między innymi z Uniwersytetem Jagiellońskim, Gazetą Wyborczą, Muzeum Narodowym, Willą Decjusza, organizował wiele imprez kulturalnych i naukowych, w których uczestniczyli znani naukowcy, artyści, politycy i dziennikarze, również z Kurdystanu i Iraku. Uhonorowany wieloma nagrodami, w tym tytułem Mecenasa kultury Krakowa 2002.

 

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 12 419 20 00
marketing@zrhotele.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat